Kultura, Polecamy

Janda znów was zachwyci

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z jedną z największych, polskich aktorek. Festiwal Krystyny Jandy już po raz piąty zagości w Szczawnie-Zdroju. To już 30 i 31 sierpnia.

Podczas dwóch festiwalowych dni będziemy mogli nie tylko zobaczyć aktorkę na scenie w spektaklu „32 omdlenia” według Antoniego Czechowa, ale także porozmawiać z gwiazdą po przedstawieniu. Artystce partnerować będzie inna, wspaniała gwiazda polskiej sceny teatralnej i filmowej – Jerzy Stuhr oraz Jerzy Łapiński. Zapowiada się więc naprawdę wielkie wydarzenie.
Drugiego dnia festiwalu widzowie zobaczą najnowszy film z udziałem Krystyny Jandy, obsypany nagrodami obraz pt. „Słodkiego końca dnia” w reżyserii Jacka Borcucha, być może z udziałem samego twórcy.
Karnety na oba wydarzenia już w sprzedaży, cena – 150 zł. Na wydarzenia zapraszamy 30 o 31 sierpnia do Teatru Zdrojowego w Szczawnie o godz. 19:00.
Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

8 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica