Na sygnale, Polecamy

Podsumowali świąteczny weekend

Okres Bożego Narodzenia w powiecie wałbrzyskim minął w tym roku bardzo spokojnie. Od 22 do 26 grudnia na drogach doszło do zaledwie 21 kolizji i 1 wypadku. Funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców. Łącznie policjanci podjęli w tym czasie 369 interwencji związanych głównie z zakłócaniem ładu i porządku publicznego. 

Od 22 do 26 grudnia mundurowi prowadzili działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie 2017”. W tym czasie na drogach powiatu wałbrzyskiego doszło do 21 kolizji oraz 1 wypadku drogowego, w którym 1 osoba została ranna. Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych było nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze pełniący służbę na drogach szczególną uwagę zwracali m.in. na: prędkość,

stan trzeźwości kierujących, stosowanie przez kierowców i pasażerów pasów bezpieczeństwa oraz sposób przewożenia dzieci, stan techniczny pojazdów, a także stosowanie elementów odblaskowych przez pieszych.

Fot. ilustracyjne

27 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica