Polecamy, Sport

Przed nami decydujące starcia

Mamy nadzieję, że tak, ale do tego czasu podopieczni Marcina Radomskiego nie mogą sobie pozwolić na zbyt wiele potknięć. Jedno, góra dwa, przy założeniu, że taki Exact Systems Śląsk II Wrocław, też jeszcze przynajmniej raz przegra.

Najlepiej gdyby biało-niebiescy zakończyli sezon zasadniczy na pierwszym miejscu, ale do tego jeszcze daleka droga. Na początku roku podopiecznych Marcina Radomskiego czekają łatwiejsze mecze. Z Muszkieterami i Otmuchowem u siebie oraz akademikami z Częstochowy na wyjeździe. Schody zaczną się na przełomie stycznia i lutego. Wtedy w ciągu miesiąca zagramy kolejno z Sudetami (dom), Weegree (wyjazd), Rawią (d), Stalą Ostrów (w) i WKK (d). Po tym okresie powinno się dużo wyjaśnić, bo na zakończenie ligi Górnik Trans.eu zagra z zespołami, z którymi powinien sobie poradzić.

Pierwsze spotkanie w 2018 roku nasi koszykarze zagrają już w sobotę, 6 stycznia, a ich rywalem będą Muszkieterowie Nowa Sól. Zapraszamy w święto Trzech Króli do Hali Wałbrzyskich Mistrzów (ul. Wysockiego).

Fot. archiwum/(ben)

2 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica