Aktualności, Polecamy

Rozdajemy wejściówki na „Planetę Singli 3”!

Kolejny wyjątkowy wieczór dla pań przygotowany przez Cinema City w ramach cyklu Ladies Night odbędzie się w wałbrzyskim kinie w czwartek 7 lutego o godz. 19:30. Głównym punktem imprezy będzie przedpremierowy pokaz komedii „Planeta Singli 3”. To finał znanej wszystkim historii w znakomitej obsadzie. Mamy dla was 4 podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Na ekranie nie zabraknie takich gwiazd jak Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Piotr Głowacki, Borys Szyc, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Bogusław Linda czy Danuta Stenka.

Ladies Night to wieczór, podczas którego panie mogą spędzić czas z przyjaciółkami, uczestniczyć w konkursach i wygrywać nagrody czy skorzystać z porad specjalistów z różnych dziedzin. W tym miesiącu głównym punktem wieczoru będzie przedpremierowy pokaz filmu „Planeta Singli 3” w reżyserii Sama Akina i Michała Chacińskiego. To trzecia część komedii, w której zakochały się miliony widzów. Ania i Tomek w końcu decydują się na ślub. Wesele ma odbyć się na wsi u rodziny Tomka, z którą ten dawno nie miał kontaktu. Rodzinka Tomka (jego bracia i matka) sprawi, że przygotowania do ślubu zamienią się w prawdziwą komedię omyłek. Sporo do powiedzenia będzie chciała mieć także matka panny młodej, która zjawi się na miejscu z dużo młodszym partnerem, co niezbyt przypadnie do gustu rodzinie pana młodego. Perypetie weselnych gości z pewnością dostarczą widzom dużo śmiechu. Tymczasem Ola i Bogdan przeżyją małżeński kryzys przez małego Mikołaja i Zośkę, która śledzi wesele na Instagramie. Największą niespodziankę zrobi jednak ojciec Tomka, który zjawi się nagle na ślubie po długich latach nieobecności. Co wydarzy się na weselu? Czy dwie rodziny połączą się ze sobą? To trzeba zobaczyć!

Podczas wieczoru Ladies Night, który tym razem odbędzie się w kinie Cinema City w Wałbrzychu 7 lutego o godz. 19:30 oprócz pokazu przedpremierowego, na panie czekają także niespodzianki i konkursy z nagrodami! Wśród atrakcji Ladies Night będą porady specjalistów dotyczące tematów interesujących kobiety, a dodatkowo każda z uczestniczek wieczoru otrzyma zestaw drobnych upominków.

Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia do Cinema City w Wałbrzychu na Ladies Night. Wysyłajcie maile na adres sekretariat@walbrzyski.pl, podając imię, nazwisko oraz nr telefonu. Na wiadomości czekamy do środy (6 lutego) do godz. 12.00. W temacie prosimy wpisać „Ladies”. Do zwycięzców oddzwonimy.

Fot. użyczone (Cinema City)

5 lutego 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica