Polecamy, Sport

Zatańczą najlepsi

Już wkrótce wielkie taneczne święto w Wałbrzychu. W hali Aqua-Zdroju przez trzy dni potrwają mistrzostwa Europy IDO w tańcach par oraz krajowe mistrzostwa IDO w stylach Jazz Dance/Lyrical & Production.

Mistrzostwa Europy IDO w tańcach par odbędą się w Polsce po raz pierwszy! Wałbrzych drugi raz będzie gościł tancerzy IDO. W czerwcu 2017 roku w Aqua-Zdroju odbyły się ME IDO hip hp, break dance, electric boogie. Prawie 2800 tancerzy z 22 europejskich krajów przez 5 dni rywalizowało wtedy o miano najlepszych.

Tegoroczna impreza potrwa od 15 do 17 marca. Rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 7:00 próbami parkietu, następnie od godziny 8:00 zacznie się zacięta rywalizacja o tytuły mistrzów Europy. Impreza potrwa, aż do niedzieli, a w tym czasie będziemy świadkami zmagań solistów, par, duetów, grup i formacji w różnych kategoriach wiekowych. Jako podsumowanie piątkowych i sobotnich zmagań odbędą się gale taneczne o godz. 19:00, podczas których zaprezentują się najlepsi tancerze w swoich kategoriach.

Z kolei podczas dwóch dni (14-15 marca) w Wałbrzychu walczyć będą setki najlepszych tancerzy z całej Polski w krajowym czempionacie! Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną mistrzowie kraju IDO, którzy będą reprezentować Polskę na ME i MŚ w 2019 roku. Tancerze wystąpią w prezentacjach solowych, duetach, grupach (3-7 osób), formacjach (8-24 osób) oraz w najbardziej widowiskowych show – Production (pow. 25 osób) w kategoriach wiekowych do 7 do 11 lat, 12-15 lat, powyżej 16 lat oraz powyżej 31 lat. Najmłodsi uczestnicy (w kategorii wiekowej do 7 lat) wezmą udział w towarzyszącym turnieju Dance Star, będącymi eliminacjami do europejskich i światowych zawodów Dance Star IDO.

Bilety na oba wydarzenia będą dostępne w sprzedaży od środy 13 marca 2019 w recepcji Hotelu Aqua-Zdrój, a od czwartku 14 marca w kasie biletowej Centrum Aqua-Zdrój  w cenie: 40 zł normalny (na jeden dzień), 20 zł ulgowy (na jeden dzień), 40 zł na galę (obowiązują miejscówki).

Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

14 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica