Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Rekonstrukcję piersi nową metodą przeprowadził w Szpitalu Sokołowskiego w Wałbrzychu dr Paweł Pyka. Jest pierwszym lekarzem w Europie, który wykonał podobny zabieg. Mamy powód do dumy. To nasz temat z okładki w poświątecznym numerze Tygodnika Wałbrzyskiego. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Kolesiostwo czy rzeczywistość? W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu zatrudniony został w roli informatyka syn członka zarządu powiatu Mirosława Potapowicza. Opozycja nazywa to skandalem.

Wprowadzili się do nowych mieszkań. Lokatorzy z ul. Husarskiej gdzie wybudowano dwa bloki komunalne jeszcze przed świętami odebrali klucze do swoich lokali. To są szczęściarze. Zamieszkają w ładnej okolicy i w nowych mieszkaniach.

Rozmawiali o najlepszym połączeniu Wałbrzycha z drogą ekspresową S3. To, że droga powstanie jest pewne, ale w jaki sposób do „ekspresówki” dojeżdżać będą kierowcy z Wałbrzycha? To już nie jest takie oczywiste.

Doceniona przez ministra. O takich osobach zwykło się mówić, że mają „talent od Boga”. Poznajcie historię 13-latki ze Świebodzic. Grająca na flecie Kinga Stochła znalazła się w gronie 97 stypendystów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wybieracie się 7 kwietnia na stadion w Wałbrzychu na wyjątkową mszę? Chcecie oddać hołd papieżowi Janowi Pawłowi II. O czym musicie wiedzieć jadąc na nabożeństwo? U nas dokładny program mszy.

Taniec jak żywioł porwał wszystkich. Zobacz jak wyglądały trzydniowe Krajowe Mistrzostwa IDO Balet, Modern, Production i Mini Production. Zdolni tancerze w hali Aqua-Zdroju zrobili wielkie show.

Zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów. Wałbrzych oraz powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach prezentują się naprawdę okazale. Możesz mieć trzy albumy w obniżonej cenie. Warto skorzystać z promocji.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od wtorku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

3 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica