Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Skąd wziąć 2,5 mln zł? Na to pytanie muszą sobie odpowiedzieć władze Wałbrzycha. Z wyliczeń wynika, że reforma oświaty spowoduje spore komplikacje dla samorządu. Czy uda się zasypać tę finansową dziurę? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Są szanse na ekspresówkę. Drogi S8 i S5 na Dolnym Śląsku znalazły się w krajowej sieci autostrad i dróg ekspresowych. To bardzo istotna informacja dla mieszkańców Wałbrzycha i Świdnicy, bo jedna z tych jezdni ma przebiegać właśnie niedaleko obu miast.
Wolontariusze Toyoty znów niosą pomoc. W ramach „Miesiąca Wolontariatu” pracownicy fabryki japońskiego koncernu z Wałbrzycha zorganizowali „Dzień sportu” dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka.
Zaszczepione dzieci będą niemal pewne przyjęcia do przedszkola. Od nowego roku zaczną bowiem obowiązywać nowe kryteria dotyczące rekrutacji do przedszkoli publicznych w Wałbrzychu. Co z maluchami, które nie będą zaszczepione?
Do 10 mln zł na rozwój infrastruktury mogą pozyskać samorządy w ramach funduszu pożyczkowego Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Atrakcyjne warunki spłaty i ograniczenie formalności wyposażą gminy w dodatkowy instrument wsparcia inwestycji w regionie.
Zamek Książ w Wałbrzychu zakończył sezon letni i przygotowuje się na przyjęcie turystów, którzy zdecydowali się na spędzenie złotej polskiej jesieni w dolnośląskiej perle. Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowano wyjątkową ofertę „Wszystkie kolory zamku”.
W najnowszym numerze znajdziecie nasz stały dodatek „Wałbrzyską Trybunę”, a w niej przeczytacie o gazetach jakich już nie ma, o szybie Teresa i niesamowitym muzeum oraz o bardzo znanym parku na Piaskowej Górze.
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek, mamy dla czytelników specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na ternie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

30 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica