Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Opóźnienia na ulicach de Gaulle’a i Przemysłowej

Trwa remont trzech dużych odcinków dróg w Wałbrzychu. Mowa o ulicach de Gaulle’a, Przemysłowej oraz Niepodległości. Z zapewnień Bogusława Rogińskiego z ZDKiUM w Wałbrzychu wynika, że choć pojawiły się pewne trudności w trakcie realizacji tych zadań, remonty zostaną zakończone prawdopodobnie we wrześniu. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Palmiarnia czeka na remont

O 1,5 miliona złotych więcej będzie kosztować remont wałbrzyskiej Palmiarni. Radni zarezerwowali dodatkowe środki w budżecie gminy i na szczęście po kilku nieudanych próbach znalazł się wreszcie wykonawca chętny do zrealizowani tej inwestycji.

Zapach gulaszu opanował Walim

Kuszące zapachy gotujących się w bograczach gulaszy, doskonała zabawa i niezapomniana atmosfera, pełna śmiechu i radości. 23 czerwca w walimskim Parku Jordanowskim miała miejsce najsmaczniejsza impreza w regionie, przyciągająca wielu smakoszy i miłośników tej wyśmienitej potrawy.

Zamek Książ jako średniowieczna twierdza Piastów świdnicko-jaworskich

Przedstawiciele królewskiej dynastii Piastów rządzili na Książu w latach 1291-1392. Przez sto lat książańskańska twierdza była ich główną rezydencją, a wszyscy książęta piastowscy rezydujący na zamku podpisywali się „z Fürstenberga” czyli właśnie z Książa. Zapraszamy do poznania najstarszych dziejów zamku i jego mieszkańców, pośród których była nawet cesarzowa.

Tradycyjnie zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Wałbrzych i powiat na dawnych pocztówkach to książki, które każdy szanujący się miłośnik regionu powinien mieć na półce u siebie w domu. Teraz mamy dla wszystkich promocyjną cenę albumów.

O czym jeszcze u nas przeczytacie? Jak zwykle mnóstwo sportu, doniesienia kulturalna, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

1 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica