Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Podsumowujemy miniony 2018 roku. Co najważniejszego wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy, czym żyliśmy w Wałbrzychu, powiecie i całym regionie? Zapraszamy do naszego subiektywnego resume. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

W końcu się doczekaliśmy. Wkrótce rusza pierwsze prace związane z budową wałbrzyskiej obwodnicy. Na razie będą to roboty polegające na przygotowaniu podłoża pod przyszłą jezdnię. Niedługo poznamy też głównego wykonawcę inwestycji.

Na jakie inwestycje czekamy w Wałbrzychu. W budżecie miasta znalazło się kilka ważnych zadań, które będą realizowane w ciągu najbliższych miesięcy lub – jeśli chodzi o duże zadania – rozpoczną się w tym roku.

Ta wieża zapiera dech w piersiach. Tłumy turystów pojawiły się w dniu otwarcia konstrukcji  widokowej na Trójgarbie, która ma szansę stać się jedną z największych atrakcji regionu. Co takie magicznego jest w tej wieży?

Na pomoc dzikim zwierzętom. Jest taka fundacja, która pomaga stworzeniom, które często ucierpiały w wypadkach drogowych. Organizacja sama potrzebuje jednak wsparcia, bo chce otworzyć ośrodek rehabilitacji zwierząt. Ty tez możesz pomóc Fundacji Dzika Nadzieja. Nawet nie wiesz jakie to proste.

Przed nami 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zebraliśmy dla was kompletne informacje co, gdzie i kiedy będzie działo się w regionie w związku z akcją Jurka Owsiaka.

W tym tygodniu nasz specjalny dodatek „Trybuna Wałbrzyska”, a w nim co takie wydarzyło się w 1965 roku, o znanych Polakach odwiedzających Wałbrzych, jak zmieniał się ratusz w Wałbrzychu oraz o świątecznym kiermaszu w „Pedecie”.

Zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat a dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla naszych czytelników atrakcyjne rabaty.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo spotu, dużo kultury, doniesienia z całego regonu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

7 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica