Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Będą sławić Wałbrzych. Poznaliśmy troje nowych Ambasadorów Wałbrzycha, którzy dołączyli do grupy wybitnych postaci świata polityki, kultury, sportu i mediów. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Nowe zarzuty dla byłego wałbrzyskiego starosty i burmistrza Boguszowa-Gorc. Jackowi C. postawiono zarzut płatnej protekcji, czyli powoływania się na wpływy w instytucji państwowej oraz zarzut niegospodarności. Być może gospodarz Boguszowa spędzi w areszcie następne trzy miesiące.

Odra wróciła do nas po 30 latach. Tyle czasu upłynęło od ostatnich odnotowanych przypadków zachorowania na tę zakaźną chorobę w Wałbrzychu. Ostatnio potwierdzono u nas trzy przypadki zachorowania na odrę.

Wałbrzyscy strażacy podsumowali miniony rok. Z danych statystycznych wynika, że ratownicy jak zwykle nie mogli narzekać na brak zajęcia. Najwięcej było w regionie pożarów. Do jakich jeszcze zdarzeń wyjeżdżali strażacy?

Dyplomy i czepki wręczone. Za nami dwa ważne wydarzenia w PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Absolwenci odebrali dyplomy, a pierwszoroczni studenci przeżyli czepkowanie.

Ruszył nabór na wałbrzyskie mikrogranty. Ile i na co będzie można otrzymać pieniędzy? Tłumaczymy dlaczego warto się zaangażować w projekty umożliwiające mieszkańcom działania na rzecz lokalnej społeczności.

Piękne, waleczne, niezłomne. W Teatrze Zdrojowym w Szczawnie wspominano wielkie Polki. Widowisko muzyczno-poetyckie przyciągnęło tłumy widzów, a na scenie wystąpili uczniowie szkół z całego regionu.

Tradycyjnie zachęcamy do zakupu naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech Książem mamy dla naszych czytelników duże rabaty.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

11 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica