Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Górnicy walczą o swoje. Czują się pokrzywdzeni i zamierzają starać się o wyższe emerytury. Czy to im się uda? To nasz temat z okładki, który dotyczy setek byłych pracowników wałbrzyskich kopalń. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Elżbieta Bieńkowska unijna komisarz chwaliła projekt Sudety 2030. Podczas wizyty w Wałbrzychu podkreślała, że działania samorządowców z południa województwa dolnośląskiego są zauważalne w Europie.
Trwają wyburzenia pod budowę obwodnicy wałbrzyskiej. Z krajobrazu znikają kolejne obiekty, a Budimex, czyli główny wykonawca, zaproponował plan organizacji ruchu w trakcie trwania robót.
Oficjalnie otwarto Centrum Sterowania Ruchem i Monitoringu w Wałbrzychu. Ma pomóc kierowcom w sprawnym przemieszczaniu się przez miasto. Sprawdźcie czym dysponuje i jak działa ITS?
Eurowizja zawita pod Chełmiec. Wszystko za sprawą gwiazd estrady, które wystąpią podczas Dni Wałbrzycha. Czekacie na święto miasta? Podpowiadamy z jakich atrakcji będziecie mogli skorzystać i jacy artyści wystąpią.
Urodziny człowieka-instytucji. Jego barwne życie mogłoby posłużyć za scenariusz do filmu. Józef Wiłkomirski uczestniczył w Powstaniu Warszawskim, a wiele lat później został założycielem Filharmonii Sudeckiej i jej dyrektorem. Niedawno skończył 93 lata i wciąż pisze felietony w Tygodniku Wałbrzyskim.
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Dla kupujących komplet trzech książek mamy specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

20 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica