Na sygnale, Polecamy

Przywłaszczył sporo pieniędzy

Nie przyszedł do pracy, porzucił samochód służbowy i zniknął z dużą sumą pieniędzy. Policjanci w ciągu kilkunastu godzin od zgłoszenia zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który przywłaszczył sobie blisko 10 tys. zł.

dav

O zdarzeniu dyżurny KMP w Wałbrzychu został powiadomiony 5 września około godziny 14:20. To wtedy policja otrzymała informację o przywłaszczeniu przez pracownika firmy kurierskiej blisko 10 tys. zł. Według relacji 20-letni wałbrzyszanin nie stawił się tego dnia w pracy, a samochód  firmowy porzucił na jednej z wałbrzyskich stacji paliw.

Funkcjonariusze już następnego zatrzymali sprawcę w centrum miasta i osadzili w policyjnej izbie zatrzymań. Dwudziestolatek przyznał się do winy. Oświadczył, że pieniądze wydał, dlatego nie stawił się do pracy. Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica