Aktualności, Polecamy

Szełemej zmiażdżył konkurentów (AKTUALIZACJA)

Są już oficjalne wyniki wyborów prezydenckich w Wałbrzychu. Obecny gospodarz miasta dosłownie rozbił bank. Na Romana Szełemeja głosowało ponad 35 tys. wyborców, co dało blisko 85-procentowe poparcie. To oznacza, że zdeklasował on pozostałych kandydatów i będzie prezydentem Wałbrzycha przez kolejną kadencję.

Wiemy już, że przez najbliższe 5 lat miastem będzie rządził obecny prezydent Roman Szełemej, na którego głosowało dokładnie 35204 wyborców. To 84,49 proc. wszystkich głosów oddanych w tych wyborach samorządowych na kandydatów na fotel prezydenta miasta. Drugi w wyścigu o najważniejsze stanowisko w Wałbrzychu był Ireneusz Zyska, którego poparło 5485 osób (13,10 proc.). Dwoje pozostałych kandydatów otrzymało ledwie zauważalne poparcie:  Bogusława Czupryn (600 głosów – 1,44 proc.) i Łukasz Mikołajczyk (406 głosów – 0,97 proc.).

Fot. (red)

22 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica