Aktualności, Polecamy

Tej wiosny wprowadzą się do swoich „M”

Pierwsi zainteresowani wynajmem lokali w Wałbrzychu w ramach programu Mieszkanie Plus mogli obejrzeć nową inwestycję. Większość z nich złożyła już oświadczenia rezerwacyjne na konkretne mieszkania. Pierwsi najemcy wprowadzą się do wałbrzyskiego Mieszkania Plus jeszcze tej wiosny.

W Wałbrzychu w ramach komercyjnego filaru programu Mieszkanie Plus, który realizuje PFR Nieruchomości, powstały 192 mieszkania. Są to lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe o średniej powierzchni od 35 do 73 m. kw. Dominującym typem są M2
– Już niebawem będziemy mieli pierwszych najemców w naszej inwestycji na Dolnym Śląsku. Wałbrzych to miasto, które pilnie potrzebuje mieszkań na wynajem. Jak wynika z danych GUS za rok 2018, rynek deweloperski w Wałbrzychu praktycznie nie istnieje, bowiem oddano tu do użytkowania niespełna 190 mieszkań. Dlatego nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem rynku, która w moim przekonaniu pozwoli zatrzymać wałbrzyszan w regionie. Dajemy im możliwość znalezienia własnego „M” bez konieczności zaciągania kredytu na długie lata – podkreśla wiceprezes PFR Nieruchomości Grzegorz Muszyński.
Mieszkania są wykończone pod klucz, w standardzie podstawowym i po umeblowaniu będą gotowe do zamieszkania. Wszystkie łazienki są wyposażone w wanny, toalety oraz umywalki a podłogi i ściany zostały wyłożone płytkami. W pozostałych pomieszczeniach na podłogach ułożono panele, natomiast w aneksach kuchennych – kafelki. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony. Cztery lokale, po jednym w każdym bloku, zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
– Mieszkanie Plus w Wałbrzychu jest już faktem i ewidentnym sukcesem. Inwestycja zlokalizowana w młodej dzielnicy wyposażonej we wszystkie elementy tworzące przyjazną przestrzeń publiczną. Są tam miejsca do rekreacji i spędzania czasu wolnego, a także przedszkola, żłobki, szkoły, przychodnie, centra handlowe. Stawki czynszu w ramach Mieszkania Plus są atrakcyjne, szczególnie biorąc pod uwagę to, że są to lokale gotowe do zamieszkania – mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
Fot. użyczone (PFR Nieruchomości)

28 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica