Kultura, Polecamy

„Wałbrzych” na deskach w Nowej Rudzie

Trwa XXV Międzynarodowy Festiwal Folkloru. Przed publicznością prezentują się zespoły z Chin, Meksyku, Słowacji, Hiszpanii, Cypru, Rosji, Tajlandii i Polski. Piękne kolorowe pokazy tańca i śpiewu można podziwiać w Nowej Rudzie, Strzegomiu oraz Kłodzku.

walbrzych_nowa_ruda

Wśród zespołów reprezentujących Polskę, obok gospodarza festiwalu Zespołu Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”, wystąpi również Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Aż 35-osobowa ekipa składająca się z członków grupy reprezentacyjnej i grup młodzieżowych pokaże festiwalowej publicznością program górniczy oraz suitę rzeszowską.

Serdecznie zachęcamy miłośników folkloru i nie tylko do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. „Wałbrzych” na deskach w Nowej Rudzie pojawi się podczas koncertu finałowego, w niedzielę 13 sierpnia. Początek o godz. 18.00 w Rynku.

Fot. użyczone (WOK Wałbrzych)

10 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica