Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Działo się w powiecie wałbrzyskim. Jedni skorzystali, inni stracili na nowych zasadach przyznawania diet. Krótko mówiąc byliśmy świadkami małej zawieruchy. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Cały czas tworzy się gra o Wałbrzychu. Opowiedział nam o niej jej twórca Tomasz Góra. Tłem rozgrywki będzie nasze miasto z jego legendami, obiektami i postaciami z historii. Ukazał się już nawet zwiastun. Jaka będzie fabuły gry?

Jakościowy skok w leczeniu. Specjalistyczny Szpital im. Sokołowskiego zmodernizował i doposażył Zakład Endoskopii Zabiegowej. To kolejny krok w poprawie opieki onkologicznej w Wałbrzychu. Na co mogą liczyć pacjenci?

Czy PSL wystawi swojego kandydata na prezydenta Wałbrzycha. Jak partia z koniczynką w tle radzi sobie w regionie i co oferuje ludziom przed wyborami samorządowymi? Między innymi o tym mówił przebywający w Wałbrzychu szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Boso po zmysłowym ogrodzie. Prezentujemy jeden z pomysłów, które otrzymały dofinansowanie z Funduszu Toyoty w ramach programu „Dobre pomysły zmieniają nasz świat”. To ogród sensoryczny przy PSP 15, który ma szanse stać się hitem całego miasta.

Na randkę do Szczawna-Zdroju. Bez wydawania żadnych pieniędzy możecie miło spędzić czas 14 lutego. Pod warunkiem, że jesteście zakochani. I jeszcze gdy zrobicie sobie pomysłowe zdjęcie, możecie pojechać na wycieczkę do Pragi.

Zginęła na pasach. Tragedia przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Kierująca Piatem wjechała w przechodząca przez przejście dla pieszych 79-letnią kobietę. Mimo szybkiej interwencji medyków poszkodowanej nie udało się uratować.

Zachęcamy do kupna naszych trzech niepowtarzalnych albumów. Zobaczcie Wałbrzych i powiat na dawnych pocztówkach. Zdjęcia robią niesamowite wrażenie. Dla miłośników regionu to pozycja obowiązkowa. Na książki mamy specjalną cenę promocyjną.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

5 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica