Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Walczyli o pieniądze w Brukseli. Samorządowcy z regionu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego pod przewodnictwem gospodarza Wałbrzycha Romana Szełemeja przekonywali unijnych urzędników, że pomoc dla naszego regionu powinna być nadal duża. Co wskórali? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie.

Tysiące złotych czekają na ciebie. Masz fajny pomysł sportowy lub kulturalnym, ale brakuje ci pieniędzy, by go zrealizować? Pomogą ci fundusze urzędu marszałkowskiego w ramach budżetu obywatelskiego. Można otrzymać naprawdę wysokie dofinansowanie.

Radośnie przywitali wiosnę. Choć jeszcze w ubiegłym tygodniu było sporo śniegu, przemarsz i happening odbyły się zgodnie planem. Dzieci i seniorzy przywitali nadchodzącą porę roku „na wesoło”.

W końcu są konkrety związane z budową zachodniego odcinka wałbrzyskiej obwodnicy. ZDKiUM ogłosił właśnie przetarg na inżyniera kontraktu. To wykonawca, który będzie bezpośrednio czuwał na realizacją prac związanych z budową obwodnicy.

W Głuszycy i Jedlinie-Zdroju otwarto wypożyczalnie rowerów elektrycznych. Mieszkańcy tych miejscowości mogą z nich korzystać bezpłatnie. To znakomity pomysł na miło spędzone popołudnie w naszych pięknych okolicach. Na „elektryku” w góry!

Chcesz naprawdę pomóc? Przyjdź na śniadanie. To kolejna edycja charytatywnej akcji, tym razem pod nazwą „Porcja sztuki/4 żywioły”. Śniadanie charytatywne odbędzie się w Starej Kopalni, a zebrane dzięki temu pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel.

Alleluja, Jezus żyje. Zapraszamy do lektury obszernego wywiadu z biskupem świdnickim Ignacym Decem. Kościelny hierarcha opowiada o wielkiej wadze Wielkanocy, mówi jak najlepiej przygotować się do świąt i dlaczego są one takie ważne.

Z kolei nestor wałbrzyskich aktorów, poeta i kronikarz życia kulturalnego miasta, Adam Wolańczyk jak zwykle dzieli się z czytelnikami swoimi wielkanocnymi przepisami. Wśród polecanych potrwa każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu, a także obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

26 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica